Depilace pomocí teplého vosku je velmi účinná depilační metoda. Po depilaci teplým voskem vám hladká pokožka vydrží zhruba 3 až 4 týdny. Ve srovnání s depilací voskem studeným, je metoda teplého vosku nejen méně bolestivá, ale i šetrnější k vaší pokožce. To samé platí i v porovnání s depilací pomocí různých strojků, jejichž bolestivost je navíc prodloužena délkou této metody.

Cukrová pasta je 100% přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální. Cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru jejich růstu. Nanáší se proti směru růstu na pokožku, která se před depilací dezinfikuje tonikem před depilací, osuší, případně zapudruje pudrem před depilací. Poté se teplá cukrová pasta nanese na pokožku proti směru růstu.

Depilace pomocí teplého vosku je velmi účinná a rychlá depilační technika. Ve srovnání s depilací cukrovou pastou je tato technika výrazně jednodušší , rychlejší a má nižší náklady na materiál než cukrová pasta. Depilaci se může naučit téměř každý. Nechte si narůst chloupky alespoň do délky 0,5 cm.

Kurzy depilace cukrovou pastou se odehrávají v prostorách studia Kleopatra, Ve smečkách 6, Praha 1 - Nové Město. V ceně kurzu je manuál práce s pastou, spotřebovaný materiál při kurzu, certifikát o absolvování kurzu a poradenství po skončení kurzu po dobu 2 měsíců. Pracuje se v malých skupinkách (max. 2-3 kurzistky), což umožňuje individuální dohled.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky