Poskytuji komplexní služby v péči o pleť i celého těla přizpůsobené momentálnímu stavu vaší pokožky za použití moderních kosmetických přístrojů.

  • K hýčkání vaší pleti používám produkty špičkové kvality české kosmeceutické značky Syncare a maďarské kosmetiky Dermastella.
  • K čištění pleti, penetraci aktivních látek do hlubších vrstev kůže, stimulaci a zklidnění využívám estetické přístroje.

Kladu důraz na individuální a profesionální přístup ke každé klientce, neboť mým cílem je nejen čistá a zdravá pleť ,ale i váš komfort, odpočinek a relaxace.

Každé klientce věnuji maximální časový prostor a pozornost, aby vám kosmetické ošetření přineslo nejen krásnou pleť, ale zároveň i příjemně strávený čas, kdy můžete zapomenout na každodenní starosti, zregenerovat své tělo i mysl a dopřát si pocit dokonalého uvolnění. Zaměřuji se na dlouhodobé a reálné účinky pro každou z vás dle potřeb vaší pleti. Poskytuji dermatologické poradenství včetně podrobné analýzy pleti a poradenství o domácí péči, která je pro náš společný cíl základem. Pravidelná péče o pleť, i doma, naváže na profesionální ošetření a udrží nastavenou rovnováhu pleti. Jsem přesvědčena, že precizní ošetření za pomoci moderních technologií a dobře nastavená profesionální a domácí péče jsou tou správnou cestou ke zdravé pleti a pevně doufám, že právě v mém salonu tuto cestu najdete.

Těším se na Vás
Veronika Javůrková

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky