Depilace pomocí teplého vosku je velmi účinná depilační metoda. Po depilaci teplým voskem vám hladká pokožka vydrží zhruba 3 až 4 týdny. Ve srovnání s depilací voskem studeným, je metoda teplého vosku nejen méně bolestivá, ale i šetrnější k vaší pokožce. To samé platí i v porovnání s depilací pomocí různých strojků, jejichž bolestivost je navíc prodloužena délkou této metody.

Depilace teplým voskem je upřednostňována také před v podstatě bezbolestným holením, a to především pro svůj déletrvající účinek, ale i pro významné snížení rizika následného zarůstání chloupků. Navíc, při opakované depilaci teplým voskem se chloupky částečně oslabují, čímž se bolestivost zákroku dále zmírňuje, a individuálně může docházet dokonce i k prodlužování doby opětovné potřeby depilace. 

Tato metoda má proti depilaci cukrovou pastou výhodu, že trvá téměř o polovinu kratší dobu a je levnější. Nepoužívá se ale na intimní a jiné citlivé partie, jako jsou třísla a podpaží. Na ruce a nohy je však ideální! Pokud máte přecitlivělou pokožku, doporučuje se raději depilace cukrovou pastou i na ruce a nohy.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky