Cílem je upravit obočí s ohledem nejen na vaše přání, ale také na tvar a rysy obličeje. Výběrem neadekvátního tvaru totiž můžete hodně zkazit – například budete vypadat přísně nebo unaveně. Naopak pěkné, klenuté obočí může mnoho vylepšit. Neuvěříte, jak zásadním způsobem dokáže profesionálně upravené obočí pozitivně ovlivnit celkový vzhled i výraz vašeho obličeje.

Už vás nebaví, upravovat si obočí každý den? Přáli byste si trvalejší efekt? Nechte si nabarvit profesionálně obočí v našem studiu. S naší paní kosmetičkou, od výběru barvy až po její aplikaci, to bude hračka!

Laminace obočí – je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze. Je určen zákaznícím, které chtějí získat oslnivý vzhled, který vydrží dlouhodobě.

Zahuštění a korekce obočí nano chloupky. Jedná se o novinku od světové značky Blink Lash. Prodloužení obočí dnes využívají nejen celebrity, ale i ženy, které jsou rády stále upravené. Tato metoda skvěle zakryje nedostatky vlastního bočí, které v některých místech může chybět nebo když je obočí krátké či světlé. Efekt je velmi přirozený, bez zásahu permanentního tetování.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky