Kolagenové liftingové nitě Derma 2.0

Jedná se o neinvazivní ošetření pleti (bez použití jehel) pomocí kolagenových nití.

Kolagenové liftingové nitě pomáhají k vyhlazení lehkých i hluboký vrásek, dále ke zlepšení tonusu pleti, efektivně liftingují a hydratují pleť a redukují póry. Pokožka je krásně prozářená a po aplikaci není potřeba žádná rekonvalescence.

Kolagenové nitě na obličej  jsou na bázi hedvábných proteinů a hydrolizovaného kolagenu. 

Zpevňující intenzivní péče pro krk, dekolt a  poprsí. Působí proti předčasnému stárnutí a ochabnutí náročné pleti.

Radiofrekvenční lifting je bezbolestné omlazení a vypnutí pleti bez invazivních zákroků. Pomocí tepla a rádiových vln dochází k postupnému stažení uvolněné a povadlé kůže. Opakovanou radiofrekvencí lze efektivně redukovat obličejové vrásky a další problémové oblasti, například v oblasti podbradku.

Čokoláda navozuje pocit spokojenosti, slasti a pohody. Díky čokoládové masáži tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoláda obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, má protizánětlivé účinky, podporuje tvorbu hormonů radosti a kolagenu, zbavuje pleť vrásek, šupin a suché kůže a navrací jí pružnost.

Enzymy jsou přítomny v každé buňce, orgánu či tkáni a odpovídají za formování buněčných struktur i celkovou regeneraci kůže. Umožňují, zrychlují a řídí biochemické reakce. Enzymy se mimo jiné podílejí na procesech látkové přeměny, na přeměně potravy na stavební součásti, energii a pohyb, na odstraňování zestárlých a opotřebovaných buněk, na zneškodňování odpadních látek metabolizmu, na nervové činnosti a myšlení, na obraně těla proti mikrobům a jiným škodlivinám nebo na hojení všech druhů zánětů. Někdy ovšem svou funkci pozastaví a v takovém případě je důležité obnovit jejich aktivitu

BB Glow je 24hodinový permanentní make-up, který obsahuje zcela přírodní pigmenty, namícháme Vám vhodný odstín a zapracujeme velmi jemnými jehličkami. Toto ošetření probíhá má vysoký liftingový a bělící efekt.

Biostimulační laser využívá hojivé teplo k ošetření jizev, zánětlivých procesů na kůži, ke komplexní léčbě akné nebo k regeneraci a okysličení pokožky. Díky protizánětlivému účinku biostimulačního laseru je urychleno hojení a opakované působení zvyšuje obranyschopnost kůže. V neposlední řadě má příznivý efekt při redukci jizev po akné. Aplikace je neinvazivní, nebolestivá a po zákroku nejsou nutná žádná omezení.

Hydratační kosmetické ošetření s růžovým olejem a jogurtem. Jogurt je nejen chutný a lehce stravitelný mléčný výrobek, ale také vynikající kosmetický pomocník. Prospívá doslova každému typu pleti, jen je třeba k němu přimíchat ty správné ingredience. Jogurt je bohatým zdrojem bílkovin, vápníku, draslíku, fosforu a probiotických kultur.

Mikrojehličkování je nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s hyperpigmentací, rosacey, jizvami, striemi, nebo jizvičkami po akné.

Microneedling je dermatologické ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, kterou nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže, a tím vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení.

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení, rejuvenizaci a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad. Je zcela neinvazivní a vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti. Trvá pouze několik minut a používá se při něm peelingová směs ze speciálních přípravků s obsahem kyseliny glykolové (AHA).

Působením AHA kyselin dochází k razantnímu vyčištění pokožky, zmenšení pórů, projasnění, zlepšení její hydratace a pružnosti. Rovněž dochází k vyhlazení jemných vrásek, zmírnění pigmentací a barevnému sjednocení pleti. Tato metoda také účinně řeší léčbu akné. Po ošetření dochází k redukci tvorby mazu, stažení pórů i částečnému vyhlazení jizviček způsobené tímto onemocněním v minulosti.
Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky