Slovo masáž je z řeckého původu (massó - hníst, mačkat). Nejstarší zmínky o masážích pochází z Mezopotámie, ze staré Číny a z Egypta. Jsou datovány do doby již od druhé poloviny třetího tisíciletí před naším letopočtem. Také ve staré Indii se masáž využívala a dnešní ajurvéda z ní dodnes čerpá poznatky.

Východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzí jeho smysly. Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

Cukrová třtina na Fidžijských plantážích zavlažovaná pacifickým deštěm v kombinaci se směsí oleje z tropických oříšků a ovocných enzymů vyživí pokožku vitamíny, přičemž dodá kůži zdravý a krásný vzhled.

Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkem. Spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů.

Medové masáže jsou silně detoxikační a revitalizační. Využívají účinků prospěšných a čisticích látek obsažených v medu a speciální techniku hmatů. Medové masáže pomáhají při stresu, chronických nemocech, důsledcích nezdravého životního stylu a proti stárnutí pleti.

Pro milovníky čokolády, není lepší způsob, jak se nechat hýčkat. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme, čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.

Příjemná relaxační olejová masáž, která probíhá za použití teplého panenského 100% kokosového oleje.

Rituál pěti elementů se řadí mezi relaxační masáže. Jedná se o celotělové ošetření, které je doprovázeno vyprávěním příběhu, který navozuje příjemné pocity. Během této masáže na klienta působí teplý kokosový olej, horké lávové kameny a energie maséra. Budete uneseni zážitkem z této masáže

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky