Není Váš permanentní make-up podle Vašich představ? V našem studiu jsme připraveni Vám nabídnout dvě různé metody, jak se zbavit starého permanentního make-upu.

Bezlaserové odstranění permanentního make-upu Purebeau removerem je bezpečná přístrojová metoda, která pomůže trvale se zbavit permanentního make-upu jakéhokoliv odstínu bez poškození kůže. Purebeau Original Tattoo Remover je speciální přípravek s vyváženým složením, který vytěsňuje barvící tetovací pigmenty z pokožky.

Permanentní make-up je alternativou pro make-up tradiční. Zákrok tohoto druhu umožňuje korigovat např. linii úst, zvýraznit a zvětšit jejich obrys a vybarvit je libovolným barevným odstínem. Je rovněž možné provést korekci obočí, oční linky nebo také zhotovit bio tetování. Jedná se o metodu, která garantuje dlouholetý zkrášlovací efekt a která je postavena na metodě podkožní implantace pigmentu.

Klasická a pérová metoda (vláskování) permanentního make-upu obočí, linek a rtů s přirozeným vzhledem. Taffy - tak dokonalá metoda, že jde jen těžko poznat, zda se jedná o make-up nebo o přirozené obočí.

Před provedením zákroku se doporučuje :

  • brát alespoň 3 dny vitamín B-komplex ( zvláště trpíte-li na opary ) – taktéž je důležitý pro správné fungování metabolizmu, nervového systému a pro tvorbu červených krvinek
  • nosíte-li prodloužené řasy, je nutné je sundat alespoň týden před chtěnou aplikací

Jedná se o odstranění jakékoliv pigmentované barvy pomocí 3bodové jehly, kdy se do pokožky vpravuje kyselina mléčná, která v nízké koncentraci způsobuje vypuzení barvy přirozenou cestou, na povrch kůže.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky