Kolagenové liftingové nitě Derma 2.0

Jedná se o neinvazivní ošetření pleti (bez použití jehel) pomocí kolagenových nití.

Kolagenové liftingové nitě pomáhají k vyhlazení lehkých i hluboký vrásek, dále ke zlepšení tonusu pleti, efektivně liftingují a hydratují pleť a redukují póry. Pokožka je krásně prozářená a po aplikaci není potřeba žádná rekonvalescence.

Kolagenové nitě na obličej  jsou na bázi hedvábných proteinů a hydrolizovaného kolagenu. 

Zpevňující intenzivní péče pro krk, dekolt a  poprsí. Působí proti předčasnému stárnutí a ochabnutí náročné pleti.

Radiofrekvenční lifting je bezbolestné omlazení a vypnutí pleti bez invazivních zákroků. Pomocí tepla a rádiových vln dochází k postupnému stažení uvolněné a povadlé kůže. Opakovanou radiofrekvencí lze efektivně redukovat obličejové vrásky a další problémové oblasti, například v oblasti podbradku.

Čokoláda navozuje pocit spokojenosti, slasti a pohody. Díky čokoládové masáži tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoláda obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, má protizánětlivé účinky, podporuje tvorbu hormonů radosti a kolagenu, zbavuje pleť vrásek, šupin a suché kůže a navrací jí pružnost.

Enzymy jsou přítomny v každé buňce, orgánu či tkáni a odpovídají za formování buněčných struktur i celkovou regeneraci kůže. Umožňují, zrychlují a řídí biochemické reakce. Enzymy se mimo jiné podílejí na procesech látkové přeměny, na přeměně potravy na stavební součásti, energii a pohyb, na odstraňování zestárlých a opotřebovaných buněk, na zneškodňování odpadních látek metabolizmu, na nervové činnosti a myšlení, na obraně těla proti mikrobům a jiným škodlivinám nebo na hojení všech druhů zánětů. Někdy ovšem svou funkci pozastaví a v takovém případě je důležité obnovit jejich aktivitu

BB Glow je 24hodinový permanentní make-up, který obsahuje zcela přírodní pigmenty, namícháme Vám vhodný odstín a zapracujeme velmi jemnými jehličkami. Toto ošetření probíhá má vysoký liftingový a bělící efekt.

Biostimulační laser využívá hojivé teplo k ošetření jizev, zánětlivých procesů na kůži, ke komplexní léčbě akné nebo k regeneraci a okysličení pokožky. Díky protizánětlivému účinku biostimulačního laseru je urychleno hojení a opakované působení zvyšuje obranyschopnost kůže. V neposlední řadě má příznivý efekt při redukci jizev po akné. Aplikace je neinvazivní, nebolestivá a po zákroku nejsou nutná žádná omezení.

Hydratační kosmetické ošetření s růžovým olejem a jogurtem. Jogurt je nejen chutný a lehce stravitelný mléčný výrobek, ale také vynikající kosmetický pomocník. Prospívá doslova každému typu pleti, jen je třeba k němu přimíchat ty správné ingredience. Jogurt je bohatým zdrojem bílkovin, vápníku, draslíku, fosforu a probiotických kultur.

Mikrojehličkování je nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s hyperpigmentací, rosacey, jizvami, striemi, nebo jizvičkami po akné.

Microneedling je dermatologické ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, kterou nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže, a tím vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení.

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení, rejuvenizaci a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad. Je zcela neinvazivní a vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti. Trvá pouze několik minut a používá se při něm peelingová směs ze speciálních přípravků s obsahem kyseliny glykolové (AHA).

Působením AHA kyselin dochází k razantnímu vyčištění pokožky, zmenšení pórů, projasnění, zlepšení její hydratace a pružnosti. Rovněž dochází k vyhlazení jemných vrásek, zmírnění pigmentací a barevnému sjednocení pleti. Tato metoda také účinně řeší léčbu akné. Po ošetření dochází k redukci tvorby mazu, stažení pórů i částečnému vyhlazení jizviček způsobené tímto onemocněním v minulosti.

Dokonalá péče o pleť je prvním a nejdůležitějším velvyslancem krásné ženy a v poslední době i spousty mužů - a na věku přitom nezáleží. Pěstěná tvář přidává na půvabu i na sebevědomí, dotváří osobnost a přináší svým majitelům pocit spokojenosti a pohody. 

Suchá a dehydrovaná pleť je zapříčiněna spíše než nedostatkem vody, nedostatkem látek, které vodu v kůži poutají. Suchost pokožky může být získaná nebo vrozená a bezprostředně souvisí se schopností kůže poutat vodu. Ta je zajištěna třemi navzájem propojenými mechanizmy. Prvním je přítomnost vodu poutajících složek typu kyseliny hyaluronové, kolagenu nebo kyseliny pyrolidon karboxylové především v druhé vrstvě kůže – ve škáře.

Akné je onemocnění mazových žláz kůže. Příčin jejího vzniku je několik a vzájemně se kombinují. Důležitou roli hraje hormonální nerovnováha především androgenních hormonů, zvýšená míra rohovění cest mazových žláz, vedoucí k uzávěru mazové cesty, a zánět vznikající kolem komedonu „pupínku“.

Za menoupauzální pleť označujeme pokožku žen v období nástupu a počátků menopauzy. Tento typ pleti bývá často nesprávně řazený k pleti zralé. Její znaky jsou však často jiné a doporučení přípravků vysloveně určených pro zralou pleť nemusí ženě při nástupu menopauzy vyhovovat. Těsně před nástupem menopauzy a v jejích počátcích dochází k druhé hormonální přestavbě v životě ženy (první je v dospívání).

Citlivá pleť netvoří jednoznačný typ pleti. Senzitivní pokožkou může být pleť mastná i suchá, kůže dětí i seniorů. V mnoha případech nelze zcela odlišit subjektivní pocity klienta od objektivních známek dráždění. Citlivá pleť tak není stav, který musí být patrný při každém kosmetickém ošetření, ale často se projeví až po něm. Hranice mezi již abnormálně citlivou pleti a normou je individuální.

Drobná vráska, pokles napnutí pleti nebo hyperpigmentace nemusí být znakem stárnutí, ale je projevem určité lokalizované poruchy. Vlastní stárnutí je zákonitý biologický proces a probíhá z biologického pohledu od početí. Kombinací vnitřních a vnějších faktorů vede k typickým projevům stárnutí organizmu. Jedním z projevů jsou i změny v kůži. Důležitou roli v procesu jejího stárnutí hrají hormony. U žen je tento proces zvýrazněn nástupem a průběhem menopauzy.

Už vás nebaví, upravovat si obočí každý den? Přáli byste si trvalejší efekt? Nechte si nabarvit profesionálně obočí v našem studiu. S naší paní kosmetičkou, od výběru barvy až po její aplikaci, to bude hračka!

Laminace obočí – je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze. Je určen zákaznícím, které chtějí získat oslnivý vzhled, který vydrží dlouhodobě.

Cílem je upravit obočí s ohledem nejen na vaše přání, ale také na tvar a rysy obličeje. Výběrem neadekvátního tvaru totiž můžete hodně zkazit – například budete vypadat přísně nebo unaveně. Naopak pěkné, klenuté obočí může mnoho vylepšit. Neuvěříte, jak zásadním způsobem dokáže profesionálně upravené obočí pozitivně ovlivnit celkový vzhled i výraz vašeho obličeje.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky