Dokonalá péče o pleť je prvním a nejdůležitějším velvyslancem krásné ženy a v poslední době i spousty mužů - a na věku přitom nezáleží. Pěstěná tvář přidává na půvabu i na sebevědomí, dotváří osobnost a přináší svým majitelům pocit spokojenosti a pohody. 

Suchá a dehydrovaná pleť je zapříčiněna spíše než nedostatkem vody, nedostatkem látek, které vodu v kůži poutají. Suchost pokožky může být získaná nebo vrozená a bezprostředně souvisí se schopností kůže poutat vodu. Ta je zajištěna třemi navzájem propojenými mechanizmy. Prvním je přítomnost vodu poutajících složek typu kyseliny hyaluronové, kolagenu nebo kyseliny pyrolidon karboxylové především v druhé vrstvě kůže – ve škáře.

Akné je onemocnění mazových žláz kůže. Příčin jejího vzniku je několik a vzájemně se kombinují. Důležitou roli hraje hormonální nerovnováha především androgenních hormonů, zvýšená míra rohovění cest mazových žláz, vedoucí k uzávěru mazové cesty, a zánět vznikající kolem komedonu „pupínku“.

Za menoupauzální pleť označujeme pokožku žen v období nástupu a počátků menopauzy. Tento typ pleti bývá často nesprávně řazený k pleti zralé. Její znaky jsou však často jiné a doporučení přípravků vysloveně určených pro zralou pleť nemusí ženě při nástupu menopauzy vyhovovat. Těsně před nástupem menopauzy a v jejích počátcích dochází k druhé hormonální přestavbě v životě ženy (první je v dospívání).

Citlivá pleť netvoří jednoznačný typ pleti. Senzitivní pokožkou může být pleť mastná i suchá, kůže dětí i seniorů. V mnoha případech nelze zcela odlišit subjektivní pocity klienta od objektivních známek dráždění. Citlivá pleť tak není stav, který musí být patrný při každém kosmetickém ošetření, ale často se projeví až po něm. Hranice mezi již abnormálně citlivou pleti a normou je individuální.

Drobná vráska, pokles napnutí pleti nebo hyperpigmentace nemusí být znakem stárnutí, ale je projevem určité lokalizované poruchy. Vlastní stárnutí je zákonitý biologický proces a probíhá z biologického pohledu od početí. Kombinací vnitřních a vnějších faktorů vede k typickým projevům stárnutí organizmu. Jedním z projevů jsou i změny v kůži. Důležitou roli v procesu jejího stárnutí hrají hormony. U žen je tento proces zvýrazněn nástupem a průběhem menopauzy.

Už vás nebaví, upravovat si obočí každý den? Přáli byste si trvalejší efekt? Nechte si nabarvit profesionálně obočí v našem studiu. S naší paní kosmetičkou, od výběru barvy až po její aplikaci, to bude hračka!

Laminace obočí – je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze. Je určen zákaznícím, které chtějí získat oslnivý vzhled, který vydrží dlouhodobě.

Cílem je upravit obočí s ohledem nejen na vaše přání, ale také na tvar a rysy obličeje. Výběrem neadekvátního tvaru totiž můžete hodně zkazit – například budete vypadat přísně nebo unaveně. Naopak pěkné, klenuté obočí může mnoho vylepšit. Neuvěříte, jak zásadním způsobem dokáže profesionálně upravené obočí pozitivně ovlivnit celkový vzhled i výraz vašeho obličeje.

Zahuštění a korekce obočí nano chloupky. Jedná se o novinku od světové značky Blink Lash. Prodloužení obočí dnes využívají nejen celebrity, ale i ženy, které jsou rády stále upravené. Tato metoda skvěle zakryje nedostatky vlastního bočí, které v některých místech může chybět nebo když je obočí krátké či světlé. Efekt je velmi přirozený, bez zásahu permanentního tetování.

Hydropeeling umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty, dokonale zjemní pleť. Odtsraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Vhodné pro všechny typy vyjma velmi aknózní pleti.

Mikrodermabraze pracuje na principu jemného obrušování vrchní vrstvy pomocí speciálních diamantových nástavců. Stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně tak zkvalitňuje průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken.

Ultrazvuková špachtle čistí a zprůchodňuje póry bez podráždění pleti a zarudnutí a snižuje zánětlivost pleti. Odstraňuje odumřelé buňky a poskytuje regeneraci kůže. Důležitou funkcí je též prevence tvorby akné a předcházení stárnutí.

Ultrazvuk pro stimulaci látkové výměny. Funkce ultrazvuku může zjemnit tělové tkáně, zvýšit průchodnost, podporovat metabolismus, stimulovat nervový systém a zlepšit funkci buněk. Termické (tepelné) působení zlepšuje prokrvení v dané oblasti a činnost lymfatického systému. Optimalizuje chemické procesy v buňce, okysličení pokožky a tím dochází k ovlivnění výměny kolagenu (starý za nový).

Neinvazivní mezoterapie je proces vpravování účinných látek, který pootevře vrchní vrsty kůže a umožňuje tak proniknout účinným látkám do hlubší vrstvy pomocí elektrického proudu. Efekt průniku se znásobuje využitím pórů a výstupu potních a mazových žláz. Prostupnost pokožky se zvyšuje až 400x.

Vakuová masáž výrazně omezuje tvorbu vrásek a zamezuje jejímu předčasnému stárnutí. Vitalizuje pleť a má zpevňující účinek. Také podněcuje tvorbu elastinu a kolagenu. Masáž je prováděna speciální baňkou, která jemně nasává pokožku obličeje krku a dekoltu. Masáž aktivizuje buňky a přináší jim novou energii. Působí na odstranění zadržované vody (váčky pod očima), na odvod škodlivin a celkové omlazení pleti.

Cold/hot kladívko - teplá strana poskytuje teplo působící na uvolnění svalů a kůže pórů, studená strana se používá ke zklidnění pokožky , zmírnění vrásek a vyhlazení pleti. Povzbuzuje proces látkové výměny, tvorby enzymů a uvolnění napnutého svalstva.

Kyslíková terapie je neinvazivní metoda,kdy se tlakovou pistolí vpravují séra do hlubokých vrstev podkoží proudem 95% kyslíku. Dochází tak k rychlé obnově buněk, současně je pleť jemná, vypjatější a vyhlazuje vrásky. Toto ošetření je jemné,osvěžující a hydratující.

Led terapie využívá světelnou terapii. Červené světlo sjednocuje pleť a stimuluje kolagenová vlákna, modré má protizánětlivé účinky, zelené a žluté potlačuje tvorbu melaninu. Led terapie má stimulační účinek na syntézu kolagenu.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky