Dokonalá péče o pleť je prvním a nejdůležitějším velvyslancem krásné ženy a v poslední době i spousty mužů - a na věku přitom nezáleží. Pěstěná tvář přidává na půvabu i na sebevědomí, dotváří osobnost a přináší svým majitelům pocit spokojenosti a pohody. 

Zdravá, hladká a zářivá pleť je výsledkem správné péče a ošetření dobře zvolenými kvalitními kosmetickými přípravky a pravidelnou domácí i salónní péčí.

Pracujeme s českou dermokosmetikou Syncare

Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků.  Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti.  Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rozšířené žilky, hyperpigmentace a stárnutí pleti).

Výhody dermokosmetiky Syncare

  • 96% přípravků je bez parfému (snížení rizika alergické reakce)
  • bez kelímků (vše v tubách nebo dávkovačích)
  • rozsáhlá nabídka přípravků v BIO kvalitě , bez konzervace a s certifikátem
  • bez obsahu minerálních olejů a živočišných surovin
  • v nabídce též přípravky v péči o tělo, vlasy a při opalování, doplňky stravy

Co je cílem péče v našem salonu?

Cílem je nejen zdravá pokožka bez estetických defektů, ale také spokojenost zákazníka, který oceňuje individuální přístup a komplexnost ošetření i poradenství. Toho lze docílit vzájemnou spoluprací kosmetičky s klientem , respektem ke klientovi a společným cílem, jímž má být fyzická i duševní pohoda klienta.

Akční nabídky

Akce

 

Královské balíčky https://kralovskapece.cz/e-shop/kralovske-balicky